maj 19, 2020

Rekrutacja do LO nadal trwa

Szanowny Rodzicu, Drogi Uczniu

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła prowadzi obecnie nabór do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 oraz nabór uzupełniający do klas drugich po gimnazjum i szkole podstawowej, a także do klasy trzeciej. Jeśli tylko sytuacja epidemiczna na to pozwoli, na początku czerwca br. planujemy również organizację spotkania informacyjnego bezpośrednio w siedzibie naszego liceum. Podczas Państwa wizyty opowiemy o dokładnych zasadach rekrutacji, specyfice nauczania na poziomie licealnym, proponowanych rozszerzeniach, istocie twórczości w rozwoju ucznia.

Zapytania i zgłoszenia prosimy kierować pod adres mailowy liceum@waldorfska.edu.pl (w okresie pandemii jest to preferowana forma kontaktu) lub pod nr telefonu 502373212, lub 504-274-167.

Do zobaczenia!

Kolegium Nauczycieli Liceum Waldorfskiego w Warszawie